Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Yurtdışında Dil Eğitimi Ekşi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Yurtdışında Dil Eğitimi Ekşi

Yurtdışında dil eğitimi ekşi yurtdışında dil eğitimi almak isteyen insanların merak ettiği konulardan bir tanesi. Artık günümüzde dil eğitimi olmayan insanlar ciddi sorunlarla karşılaşabiliyor. Bunun bariz örnekleri ise genel olarak iş hayatında insanların karşısına çıkıyor. Bu nedenle insanlar dil eğitimi almaya karar verip kendileri için en doğru yolu arıyorlar. Bu yollardan en başarı oranı yüksek olanı pek tabi yurtdışında dil eğitimi almak. Yurtdışında dil eğitimi ekşi başlığımız ise burada devreye giriyor. Öncelikle size yurtdışında eğitimle ilgili bilgiler vereceğiz daha sonra ise Yurtdışında dil eğitimi ekşi hakkında bilgiler vereceğiz. O halde daha fazla zaman kaybetmeden devam edelim.

Yurtdışında Dil Eğitimi Avantajları ve Şartları Nelerdir? Hangi Ülkelerde Dil Eğitimi Almak Mümkün?

Yurtdışında dil eğitimi ekşi yazılarına bakmadan önce yurtdışında dil eğitimi almanın avantajlarına göz gezdirelim. Yurtdışında dil eğitimi almak her zaman için daha garanti sonuçlar doğurur. Bunun en büyük nedenlerinden biri yurtdışında sadece öğrenmek istediğiniz dili konuşma zorunluluğunuz olması. Pek çok yurtdışı programı özellikle öğrenciler için hem dil öğrenip hem çalışma imkânı sunuyor. Bu sayede öğrenciler hem çalışarak para kazanıyor hem de gün içinde çokça yabancı dil konuşarak dil seviyesini geliştiriyor. Yurtdışında dil eğitimi almak için çok özel bir şart yok. Bireylerin istedikleri okulu seçmesi ve ona göre yol çizmesi yeterli. Hangi ülkelerde dil eğitimi almak mümkün ona bakalım;

 1. İngiltere
 2. Amerika
 3. Malta
 4. Kanada
 5. Avustralya
 6. İrlanda
 7. Almanya
 8. Yeni Zelanda
 9. İtalya
 10. İspanya
 11. Fransa

Yurtdışında Dil Eğitimi Ekşi Yorumları Nelerdir?

Şimdi sizlere yurtdışında dil eğitimi ekşi yorumlarını paylaşacağız.

 • “Korona döneminde kısa dönemli yapılması mantıksız ve külfetli olacak eylemdir. Çünkü dil öğrenmek için ihtiyacınız olan dile maruz kalma sureniz, okullar çevrimiçi olduğu ve sosyalleşme olanağı sağlayan yerlerin sinirli saatlerde açık olması nedeniyle azaltacaktır. Dolar kurundan dolayı artacak masraflarınızı da göz önünde bulundurmanız gerek. Amerika için kapağı atar orda çalışırım diyorsanız su an sizi ise alacak potansiyel is yerleri korona nedeni ile zaten kotu durumda ( özellikle perakende). Eğer böyle bir düşünceniz varsa is yeri bulduktan sonra bu eylemi gerektirmeniz daha mantıklı olur.”
 • “2021 yılı içinde dil eğitimi için altı ay kadar gitmeyi düşünüyorum. aklımda avustralya veya kanada var ilk etapta. buralar konusunda bilgilendirecek veya başka bir yer tavsiye edecek olan varsa sevinirim.”
 • “sanırım en ucuz olanı malta ve güney afrika. 900-1000 euro civarına 4 haftalık paketler mevcut. daha ucuza bilen varsa yeşillendirmesini rica edeceğim. ülke fark etmez.”
 • “toronto’yu tercih etmenizi öneririm. ben 2016 yılında oraya giderek hayatımın en güzel yılını yaşamıştım. gerek yabancılara karşı yaklaşım gerekse sosyal yaşam oldukça iyi. uzak doğulu sayısı biraz fazla ama yine de başka yerlerdeki arkadaşların tecrübelerini de dinlediğimde toronto’nun daha iyi olduğunu fark ettim. ayrıca iş konusunda da zor olmakla beraber yine de iyi kötü bir şeyler bulunabiliyor.”

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir