Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı hakkında araştırma yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi 2006 yılında Üsküpte kurulmuş bir Vakıf üniversitesidir. Türkiyeye en yakın mesafeden 4 saatlik uzaklıkta yer alan üniversite, uluslararası anlamda akademik başarısını kanıtlamış bir üniversitedir. Bu nedenle son dönemlerde gerek Balkanlar gerek Türkiye’den olmak üzere birçok öğrenci bu üniversiteyi tercih etmektedir.

Avrupa standartlarında gördüğünüz üst düzey eğitim sonucunda direkt iş imkanı bulabilirsiniz. Türkiye tadında bir yurtdışı deneyimi yaşatan üniversitede kesinlikle adaptasyon sorunu yaşamayacaksınız. Tam tersine üniversite ortamında kazanacağınız bilgilerle dünyanızı genişleterek ve bilgilerinize bilgi katacaksınız. Uluslararası Balkan Üniversitesi kaliteli hocalarıyla uluslararası ölçekte Makedonya’da en iyi eğitim veren üniversitedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı yeter mi?

Makedonya Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı 180 dir. Yani öğrencinin Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık Puanı 180 ve üzeri ise Uluslararası Balkan Üniversitesi Mimarlık bölümünü tercih edebilir.

Dilerseniz Üniversiteye sınavsız kayıt yaptırabildiğiniz. Lise mezuniyetinizle veya ÖSYM rehberi üzerinden tercih yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Lise diploması ve not dökümleriyle birlikte sınavsız başvuru yapabilir yada ÖSYM rehberi üzerinden tercih yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Fırsatları

Üniversitenin sahip olduğu avantajlardan bahsetmesin önce, Sata Eğitim Koçluğunun size sunduğu fırsatlardan bahsedelim. Üniversiteye havalimanı transferi, vize masrafları ve kayıt ücreti gibi ödeme gerektiren işlemleri Sata Eğitim Koçluğu ücretsiz olarak gerçekleştirir. Sata Eğitim Koçluğu bunun yanı sıra öğrenci ücretsiz koçluk paketleri, ücretsiz Makedonca kursu gibi birçok hizmet verir. Sadece bir dönem için değil tüm eğitim hayatınız boyunca Sata Eğitim Koçluğu yanınızda size maddi manevi tüm desteklerini sunar.

Uluslararası Balkan Üniversitesi tam anlamıyla bir vakıf üniversitesi olup her zaman öğrenciyi temel alan adımlar atmaktadır. Eğitim hayatınız boyunca her konuda üniversiteden destek alabilirsiniz. Gerek staj döneminizde gerek mezuniyet sonrası kariyerinize ilk adımlarınızı atarken Uluslararası Balkan Üniversitesi hep size destek olacaktır. Uluslararası Balkan Üniversitesi sağladığı tüm avantajları ve destekleriyle siz öğrencilerini bekliyor. Tüm bu firsatları kaçırmamak için acele edin. Sata Eğitim Koçluğu; size tamamen ücretsiz hizmetler sunuyor. Fırsatları Kaçırmayın.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir