Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Yurtdışına Ücretsiz Gitmek

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Yurtdışına Ücretsiz Gitmek

yurtdışına ücretsiz gitmek için ilk akla gelen eğitim programlarından biri olan erasmus programıdır. yurtdışına ücretsiz gitmek ve ücretsiz eğitim alam için oldukça güzel bir yol olan erasmus ile birçok öğrenci her yıl diğer ülkelere gitmektedir. Avrupa birliği tarafından yürütülen bu program öğrenci değişim programı olarak adlandırılır. Diğer ülkelerde öğrencilere eğitim alma fırsatı sunarken aynı zamanda yurtdışına ücretsiz gitmek için de bir yol olarak görülür. Burada öğrenciler eğitim almanın yanı sıra deneyim kazandırılır. Yabancı ülkeler ve kültürler arasında birçok bilgi ve deneyim kazanır. Ayrıca ülkeler arası iş birliğini de arttırmak gibi avantajları bulunur. yurtdışına ücretsiz gitmek size ayrıca dil becerisi de kazandırarak büyük bir artı sağlar. Bu nedenle öğrenciler tarafından oldukça popüler bir programdır. Bunun için istenen bazı şartlar bulunur; lisans öğrencisi, ön lisans öğrencisi veya yüksek lisans, doktora öğrencisi olmak, lisans öğrencileri için 4.0 üzerinden en az 2.20 not ortalamasına sahip olmak, 100 üzerinden en az 70 puan almak, yüksek lisans için ise en az 2.50 olmalı veya 75 olması istenir.

Interrail programı hakkında

Bu program ise her yıl birçok öğrencinin veya gezginin sırt çantaları ile Avrupa’yı tenle gezme macerasına verilen addır. Aslında tamamen ücretsiz bir program değildir. Ancak buna rağmen oldukça talep görür. Burada gezilen ve görülen ülkeler; Avusturya, İrlanda, İtalya, Makedonya, Hollanda, Karadağ, Polonya, Bosna Hersek, ispanya, Almanya, Norveç ülkelerinden oluşan bir gezidir. Ayrıca bunu en ucuz maliyetler yapmanın bir yolu olarak bilinir. Burada sizin gibi öğrenciler ile tanışabilir, farklı kültürden insanlar hakkında bilgi edinebilir, yaşam deneyimleri fırsatı yakalayabilirsiniz.

Work and travel

Amerika’ya gidip para kazanmanın en güzel yollarından biridir. Öğrencilere yönelik olan bu programa başvurmak için lisans programında öğrenci olmak, orta seviye İngilizce yetkinliğine sahip olmak, 18 ile 28 yaş arasında olmak gibi şartlar vardır. Amerika’da 3 ay çalışıp, 1 ay süre ile de gezme şansına sahip olursunuz. Hem para kazanıp hem de dilinizi geliştirerek oldukça avantaj elde edersiniz .

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir