Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Yurtdışı İngilizce Kursu

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Yurtdışı İngilizce Kursu

Yurtdışı İngilizce kursu denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri olan İngiltere geniş olanakları ile herkesin eğitim almak isteyeceği bir ülke olmuştur. , Yurtdışı İngilizce kursu  kaliteli eğitimin yanı sıra saf ve akıcı aksan ile ana dili seviyesinde dil eğitimi alma şansınız vardır. Günlük hayata da bu dile sık sık maruz kaldıkça bu dile olan yetkinliğiniz oldukça fazla artacaktır. Bu gibi pratikler sizin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca ülke olarak da oldukça ilgi çekici bir durumda olmalı ile oldukça yoğun talep görür. Özellikle yaz aylarında burada çok fazla eğitim alan öğrenci bulunur. Bu nedenle önceden kalacak yerlerinizi ayarlamanızda fayda vardır. Aynı zamanda üniversite okuyan ve akademik kariyer düşünen birçok öğrenciye ev sahipliği yapar.

Okul türleri

 İngiltere’de okullar butik okul ve uluslararası okullar olarak 2’ye ayrılır. Yurtdışı İngilizce kursu butik okullar sadece o ülkede ve bölgede olan öğrencisi daha az olan okullardır.  Bunlar örnek olan okullar şöyledir; bristish study centres, new college group, werstbourne academıy, lıverpool scholl of englısh.  Burada öğretmenler ile öğrenciler daha çok bir arada zaman geçirir ve samimi bir ortam vardır. Kahve aralarında beraber zaman geçirirler. Diğer tarafta olan uluslararası okullar ise dünyaca birçok yerde olan ve öğrenci sayısı bakımından fazlaca olan okullardır.  Bunlar; ec englısh, kaplan ınternatıonal, st giles ınternaıonal, embassy englısh gibi. Burada ortam ise sayıca fazla olan öğrencilerin birbiri ile etkileşim içinde Olarak daha fazla pratik yapması gibi fırsatları bulunur.  İngiltere’nin en olumsuz hava koşulu ise sürekli yapış alan bir yer olmasıdır. Güneş varken bile aniden yağmur yağabilir. Türkiye’den giden öğrenciler bu durumdan şikâyet ederler.

Avantajları

Yurtdışı İngilizce kursu burada eğitim aldığınız süre boyunca ayrıca şehri keşfetme fırsatı bulursunuz. Derslerinde kalan zamanlarda geziler yapabilirsiniz. Böylece birçok kültürü ve tarihi yakından öğrenmiş olursunuz. Ayrıca sınıflarda birçok ülkeden gelen yabancı arkadaşlar edinir bu ülkeler hakkında fikir sahibi olursunuz. Bu da oldukça güzel bir deneyimdir. Dil eğitimi ardından okuduğunuz okullarda eğitime devam edebilme şansınız da vardır. Anlaşmalı üniversitelere geçiş yapabilirsiniz. 

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir