Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Yurtdışı İngilizce Eğitim

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Yurtdışı İngilizce Eğitim

Yurtdışı İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için hazırladığımız bu yazıda umarım sizler için faydalı olabiliiz. Yurtdışı İngilizce eğitim denildiğinde ilk olarak akla nasıl gideceğim gibi sorular gelir. Ya da nerede konaklayacağım ve ne yiyeceğim, ne içeceğim? Gibi sorular aklınızı kurcalayabilir. Ama hiç üzülmeyin sizler için yurtdışı ingilizce eğitim veren okulları araştırdık. Aynı zamanda Türkiye’deki danışmanlık acentelerini araştırdık. Kurslar, İngilizce eğitim ihtiyaçlarınıza göre farklı seçenekleri size sunarak, akıcılık kazanmanızı hızlı ve etkili biçimde sağlar. TOEFL gibi sınav hazırlık kurslarına katılabilir, uzun dönem kurslar ile İngilizce’ de hızla ilerleme kaydedebilir veya tatil ya da yoğun İngilizce kursları ile genel dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Neden Kanada’da İngilizce Eğitimi


1) Kanada yurtdışı ingilizce eğitim konusunda gelişen ve çok kültürlü ortamı vardır.

Kanada uluslararası öğrenci nüfusu en hızlı büyüyen ülkelerden biri. Sadece 2015’ten 2018’e kadar büyüme hızı %63’ü bulmuştur.

2) Kanada’da uygulamalı eğitim alacaksınız okula hapsolmayacaksınız. Kanada verdiği eğitimi gerçek dünyayla tamamlar. Yarı zamanlı, tam zamanlı ve ücretli olmak üzere çalışarak deneyim kazanıp daha mezun olmadan kariyerinizi güçlendirmeye başlarsınız.

3) Çalışma hakkınız olur. Okurken ister yarı zamanlı isterseniz de tam zamanlı (Co – op) mezuniyetinizden sonra da 3 seneye kadar çalışma hakkı kazanın.

4) Dünya sıralamasında üniversitelerde yerini almıştır. Eğer aradığınız yüksek sıralamadaki üniversitelerse, doğru yerdesiniz. Kanada’nın QS 2019 sonuçlarına göre 26 üniversitesi dünyada ilk 100 içerisindedir. 5) Güvenli ve kaliteli yaşam sürebilirsiniz burada. Kanada sizi daima güvende hissettirir. Akademik, sağlık ve sosyal servislerden, güvenlik hizmetlerine kadar hepsi en üst seviyededir. Daha da iyisi her zaman kendinizi mutlu edecek aktiviteler bulabilirsiniz.
6) Güzel dostluklar kurabilirsiniz insanlar sıcak kanlıdır. Sizleri dışlamayacaklardır. Hemen arkadaş olabileceğinizi düşünüyoruz.

Türkiye’de danışmanlık veren acenteler

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Key Yurtdışı İngilizce Eğitim Danışmanlığı
ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Idealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Karya International Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
ICE Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
EF Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayitBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir