Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Yüksek Lisans Danışmanlık

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Yüksek Lisans Danışmanlık

Yüksek lisans danışmanlık hizmeti almak isteyen öğrenciler ve bu hizmetleri araştıran öğrencilerin en büyük gündem noktası. İnternetin yaygın hale gelmesiyle bilginin ulaşılabilir olması ülkelerinin üniversitelerinin kapılarını yabancı öğrencilere açması, hükumetlerin yabancı öğrencilerin ülkelerinde eğitim almasını desteklemeleri, öğrencilerin almak istedikleri alanda en kaliteli ve ekonomik eğitim neredeyse oraya giderek eğitim alabilecekleri inancına sahip olmalarını sağladı.

Kariyer hayatında kişiyi diğer adaylardan 5 adım birden öne çıkaran bir vasıf var ise o da yurtdışında yüksek lisans yapmış olmasıdır hele iş için başvurulan şirket uluslararası bir şirket ise. Yabancı dil bilmek gibi, yüksek lisans yapmış olmak da işe alımlarda diğer adaylardan sıyrılmayı kolaylaştırır. Bu bağlamdan dolayı öğrenciler yüksek lisans danışmanlık araştırmaları yapmakta ve değerlendirmelerde bulunmakta. 

Türkiye’deki Danışmanlık Hizmetleri

Türkiye’deki yüksek lisans danışmanlık hizmetlerini doğrudan alabileceğiniz kurumlar var. Türkiye’de iken size verilecek hizmetler;

  • Bireysel analiz ve akademik danışmanlık ile uygun ülke, üniversite ve bölüm tespiti.
  • Üniversite başvuru ve kabul süreci yönetimi
  • Vize başvuru süreci yönetimi
  • Yolculuk organizasyonu

Yurtdışındaki Danışmanlık Hizmetleri

Gidecek olduğunuz ülkede anlaşmalı servis sağlayıcıları tarafından size verilecek olan yüksek lisans danışmanlık ve destek hizmetleri;

  • Havaalanında karşılama ve transfer
  • Şehir ve üniversite oryantasyonu
  • Üniversite kayıt işlemleri
  • Geçici ve kalıcı konaklama temininde danışmanlık
  • İkamet izni ve diğer resmi başvurularda danışmanlık
  • Acil durum desteği

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi almanın önemi tüm dünya için eşit oranda arttığı için, her ülkeden üniversiteler uluslararası öğrenciler için cazip yüksek lisans programları sunmaktadır. İngiltere, ABD ve Kanada yurtdışında yüksek lisans yapmak isteyenler için hala cazibesini koruyor. Ama özellikle Almanya, Avusturya, Macaristan ve Polonya gibi Avrupa Birliği ülkeleri son yıllarda çok cazip yüksek lisans programları sunmaya başlamış ve tüm dünyadan öğrenciler için cazibe noktası haline gelmeye başlamıştır. Uluslararası tanınırlık ve prestije sahip bu üst düzey üniversitelerde dilediğiniz alanda yüksek lisans eğitimini çok uygun ücretlerle alabilirsiniz. Yurtdışında yüksek lisans yapabilmek için eğitim diline çok iyi derecede hakim olmanız gerekmektedir. İngilizce seviyeniz eğitim için yeterli değilse, bunun için en uygun çözüm köprü programları tercih etmektir. Köprü programlar ile öncelikle size en uygun üniversite ve eğitim programı belirlenir ve üniversiteye başvurunuz yapılır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir