Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda. Uluslararası Balkan Üniversitesi, sahip olduğu kaçırılmayacak fırsatlarla sizi bekliyor. Yurtdışında kaliteli eğitim almak her öğrencinin hayalidir. Peki siz yurtdışında müthiş fırsatlarla Avrupa standartlarında kaliteli bir eğitim almak istemez misiniz? Sahip olduğu müthiş fırsatlarla birlikte sizi bekleyen Uluslararası Balkan Üniversitesinin size sunduğu fırsatları kaçırmamak için erken davranın.

Uluslararası Balkan Üniversitesi sahip olduğu 8 Fakülte ve 18 bölüm ile seçeceğiniz meslek branş bölümlerini içinde barındırıyor. Bu bölümlerden Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tercihi yapacaksanız, Avrupa standartlarında üst düzeyde bir eğitim sonrası, bilimsel projelere katılabilecek, teknolojik anlamda yeni ürünlere imza atan reformist bir kariyere sahip olma şansına erişeceksiniz. Bunun yanı sıra mezuniyetiniz sonrası iyi bir mevkide iş bulabileceksiniz.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tercihi nasıl yaparım?

Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tercihi yapmak istiyorsanız. Kaçırılmayacak bir fırsatımız var. Uluslararası Balkan Üniversitesine sınavsız kayıt yapabilirsiniz! Evet yanlış duymadınız. Uluslararası Balkan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tercihi yaparken Lise diploması ve not dökümleriyle birlikte başvuru yapabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesine ÖSYM rehberi üzerinden tercih yaparak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde Oxford, Harvard gibi üniversitelerin de sahip olduğu sınavsız kayıt sistemi, Avrupa standartlarında eğitimiyle son zamanlarda adından söz ettiren Uluslararası Balkan Üniversitesi tarafından da uygulanmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesinin son yıllarda sağladığı akademik başarılar sonucunda, resmen üniversiteye öğrenci alımı olmuştur. Gerek Balkan ülkelerinden, gerek Türkiye’den çok sayıda öğrenci Uluslararası Balkan Üniversitesini tercih etmektedir.

Eğitim sürecim boyunca yurtdışında yabancılık çekmez miyim?

Eğer aklınızda “Yurtdışında tek başıma ne yaparım, nasıl oraya uyum sağlayabilirim” gibi sorular var ise bu soruları hemen kafanızdan atın. Çünkü Sata Eğitim Koçluğu bu konuda size sonsuz desteklerini sunuyor. Sata Eğitim Koçluğu, kaydınız sonrası havalimanı transferi izi ve oturum işlemlerinizi sizin için ücretsiz bir şekilde hallediyor.

Bunun yanında eğitim hayatınız boyunca her zaman yanınızda olarak maddi manevi desteklerini sunuyor. Bölgeye alışmanız için Makedonca ücretsiz dil kursu da yine Sata Eğitim Koçluğu tarafından sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetler karşılığında hiçbir ücret beklemeyen kuruluş, öğrenciler için her türlü desteği sağlamaya devam etmektedir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir