Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Makedonya Vizyon Üniversitesi Fiyatları ve Bölümler- En Güvenilir Eğitim Koçluğu Firması

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Makedonya Vizyon Üniversitesi Fiyatları ve Bölümler- En Güvenilir Eğitim Koçluğu Firması

Makedonya Vizyon Üniversite Fiyatları

Makedonya Vizyon Üniversite Fiyatları

Makedonya’nın Türkçe eğitim veren ilk üniversitesi olan ve 2014 yılında kurulan Makedonya Vizyon Üniversitesi,   6 yıldır eğitim sisteminde yüksek standartlara çıkmakta ve eğitim desteğini esirgemeden öğrencilerinin kendilerini geliştirmesini sağlıyor.  Makedonya Vizyon Üniversitesinin sunduğu fırsatlardan faydalanarak kaliteli eğitimde üst düzey verimlilik elde edebilirsiniz. Makedonya Vizyon Üniversite Fiyatları hakkında bilgileri size bu sayfamızda aktarıyoruz.

Makedonya Vizyon Üniversite de lisans eğitimi veren fakülteler ve bölümler; hukuk, iktisat, PDR, bilişim mühendisliği ve mimarlık fakülteleridir. Üniversite eğitimi öğrencilerin hayatında hem akademik anlamda hem de sosyal anlamda önemli bir yol oynamaktadır. Üniversite eğitimi gören öğrencilere hem alanlarında kendilerini geliştirirler hem de girmiş oldukları yeni sosyal çevreler aracılığı ile kişisel gelişimlerine katkı sağlamış olurlar.

Makedonya Vizyon Üniversite Fiyatları Eğitim Sistemi

Makedonya eğitim sistemi incelendiği zaman öğrencilerin dünya standartlarında üniversite eğitimine uygun fiyatlar ile ulaşabildikleri görülmektedir. Makedonya Vizyon Üniversitesi öğrencilerin kabiliyet ve eğilimleri doğrultusunda eğitim alacakları bölümler vardır. Makedonya yurt dışından gelecek öğrenciler için çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Makedonya Vizyon Üniversitesi Fiyatları benzeri eğitim kurumları incelendiğinde son derece uygun ve ekonomik olarak ön plana çıkmaktadırlar. Üniversitenin eğitim öğretim gösterdiği alanlar ve bölüm fiyatları ile ilgili olarak bazı bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Fiyatlar Nasıl?

Makedonya Vizyon Üniversite fiyatları, öğrenciyi zorlamayacak uygunluktadır. Diğer ülkelerdeki yıllık eğitim ücretleri ile kıyaslandığında daha ekonomik olduğu görülmekte. Fakülte ve bölümlerce belirlenmiş olan fiyatlar şu şekildedir;

PDR Fakültesi yıllık eğitim harç ücreti: 3000€

Hukuk Fakültesi yıllık eğitim harç ücreti: 3200€

İktisat Fakültesi yılık eğitim harç ücreti: 2500€

Bilişim Mühendisliği yıllık eğitim harç ücreti: 2800€

Türkiye’de 2 yıllık eğitimini alarak ön lisans eğitimini başarıyla bitirmiş olan öğrencilerin, 4 yıllık eğitimini alarak Vizyon Üniversitesi ile lisans tamamlama yapabilmekte. Ayrıca akıllardaki soru işaretlerine istinaden cevap; Türkiye’deki eğitim sisteminde olduğu gibi lisans tamamlama için ders kredileri, Avrupa Kredi Transfer Sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebeple 2 yıllık eğitiminden muaf tutulan öğrencilerin direk olarak 3.sınıftan başlaması ve eğitimine devam etmesi sağlanmaktadır. Makedonya Vizyon Üniversitesi eğitim sistemi programları ve içerikleri sayesinde en çok tercih edilen üniversiteler arasında yerini almayı çok kısa sürede başarmıştır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir