Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Makedonya Ev Almak

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Makedonya Ev Almak

Makedonya Ev Almak

Makedonya ev almak demek oturum izni almak demektir. Birçok Avrupa ülkesi ev satın alarak oturum izni vermekte. Fakat Makedonya çift hak tanımaktadır. 40.000 Euro değerinde gayrimenkul satın alan yabancılar bir yıllık oturum izni sahibi olurken 400.000 Euro değerinde yatırım yapan bireyler de vatandaşlık hakkına sahip olur.

Makedonya denilince ilk olarak akla şirin evlerin bulunduğu huzurlu bir ülke geliyor. Makedonya’nın doğal güzellikleri, kozmopolit yapısı, iklimi, yaşam koşulları hepsini düşününce orada bir hayat kurmak isteyen bireylerin cidden ilgisini çekebilecek özelliklerdir. Tarihi ve kültür yapısı ile sadece turistik olarak bile mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden birisidir.

Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler için de ev kiraları oldukça uygundur. Bazen aileler çocukları için Makedonya Ev Almak gibi bir durum içerisine girerler. Türkiye’ye göre oldukça uygun fiyatlı olan evler, öğrencinin öğrenim boyunca kendisini de amorti eder.

Makedonya’dan Ev Almanın Avantajları

Makedonya ev almak işlemlerinizi tamamladığınızda oturum izni almaya hak kazanırsınız. Makedonya’da gayrimenkul satın alımında 15 yıla aran ya da 70 yaşına kadar düşük faizli avantajlı kredi kullanma imkanları vardır. Makedonya’da satın alacağınız dairenin kendisini amorti etmesi 10 ile 13 yıl arasındadır. Bu ülkede yatırım yapmak gelecek açısından oldukça yararlı bir tercih olacağını göreceksiniz.

Makedonya’da hayatın oldukça uygun fiyatlı ve yaşam şartlarının rahat olduğunu söyleyebiliriz. Birçok Türk vatandaşı Makedonya Ev Almak için araştırma yaparlar. Ülkenin bu denli uygun ve huzurlu oluşu oldukça cezbedicidir.

Makedonya Yaşam Standartları

Makedonya iklimi soğuk olmasına rağmen halkı oldukça sıcakkanlıdır. Çok uluslu yapıya sahip olan ülke küçük bir coğrafya olmasına rağmen oldukça fazla sayıda göç alır. Bu göçün bir kısmı ise eğitim göçüdür. Şık bir hayata sahip olurken aynı zamanda bu kadar uygun fiyatlı olması da oldukça cezbedicidir. Sadece satın almak değil kiralar da oldukça uygun fiyatlıdır. Özellikle Üsküp’te 1+1 evlerin fiyatları 100 Euro gibi bir rakama sahiptir. Eğitim hayatının bu kadar canlı olduğu bir ülkede yaşamın bu denli uygun olması ilgi çekicidir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir