Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

ftr özel üniversite fiyatları

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

ftr özel üniversite fiyatları

ftr özel üniversite fiyatları

ftr özel üniversite fiyatları , Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün genel amacı, hastaların, yaşlıların, ağrı çekenlerin, kaza veya benzeri durumlarda yaralanan kişilerin fonksiyon bozukluklarını tedavi edebilecek, iyileştirecek öğrencileri, bilimsel metotlarla eğiterek Fizyoterapist mesleğine hazırlamaktır. Bunun dışında sağlıklı bireylerin fiziksel aktivitelerini programlama, bireyleri fiziksel olarak daha aktif hale getirmek, bu bölümden mezun kişilerin amaçlarındandır. Eğitim ve meslek hayatlarında teknoloji ve bilimden faydalanarak görevlerini yerine getirirler. Sadece hasta olmanız değil spor sonrası da bu aktiviteleri uygulamanız sağlığını açısından iyi olacaktır. ftr özel üniversite fiyatları da özel üniversitede okumak isteyen öğrencilerin merak ettiği konulardandır. Türkiye’de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunları sayısı artıyor olsa da yeni yeni gelişen bir bölümdür.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Eğitimi Süresi Kaç Yıldır?

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde, 4 yıllık lisans eğitimi verilir. Toplam 240 kredi ile mezun olurlar. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde staj eğitimi gören öğrencilerin ikinci ve üçüncü sınıflarında zorunlu yaz stajları vardır ve dördüncü sınıfta haftanın dört günü olmak üzere zorunlu stajları vardır. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde, birçok stajla ile teorik ve uygulamalı dersler de yer alır. Uygulamalı dersler ile iş tecrübesi kazanma şansına sahiptirler.

Anatomi, Fizyoloji, Beslenme, Elektroterapi, Fizyoterapide Temel Ölçme ve Değerlendirme, Tedavi Hareketleri ve Prensipleri, Pediatrik Rehabilitasyon, İşitme ve Konuşma Tedavisi, Sağlık Departmanlarında Araştırma Yöntemleri, Biyomekanik.

ftr özel üniversite fiyatları bu almış oldukları eğitimler doğrultusunda amaçları ihtiyaç sahiplerine doğru fizik tedaviyi uygulamak ve rehabilitasyon süreçlerine yardımcı olmaktır.


ftr özel üniversite fiyatları bazıları;


Bilkent Üniversitesi 37 bin 120 lira

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 27 Bin lira

İstanbul Aydın Üniversitesi 33 bin lira

Özyeğin Üniversitesi 60 bin lira

Sabancı Üniversitesi 72 bin 500 lira

Başkent Üniversitesi 37 bin 500 lira

Beykent Üniversitesi 31 bin 750 lira

Doğuş Üniversitesi 33 bin lira Kadir Has Üniversitesi 49 bin 703 lira

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir