Makedonya,Stip
+90 (505) 389 44 26
info@sataegitimkoclugu.com

Bosna Hersek Türk Üniversitesi

Makedonya Üniversite Okumak Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Üniversite Bölümleri

Bosna Hersek Türk Üniversitesi

bosna hersek türk üniversitesi

Bosna hersek türk üniversitesi Bosna’da Türkçe Destekli eğitim veren üniversiteler için siz de hemen başvuru da bulunabilirsiniz. Üniversite eğitimini yarım bırakmış olan gençler, dilediği bölümü tutturamayanlar ya da üniversite imtihanında daha önce şansını deneyen öğrenciler veya lisans eğitimi almak isteyen kişiler için Bosna’da Uluslararası Travnik üniversitesinde üniversite eğitimi fırsatı doğuyor Bosna hersek türk üniversitesi eğitim öğretim Avrupa Birliği kurallarına uygun şekilde verildiğinden dolayı burada üniversite sınavı diye bir sınav sistemi yok. Dolayısıyla da başvuru yapan öğrenciler gerekli evraklarını hazırladığı takdirde okulların kontenjanları dolmadan başvuru yapabiliyor ve onay aldıktan sonra da üniversite öğrenimine başlayabiliyor.


Bosna Hersek ve Türkiye


 Aynı zamanda Bosna Hersek ve Türkiye aralarında bulunan tarihi yatkınlıktan ve kültürel benzerliklerinden dolayı oldukça benzeşen ülkelerdir. Türklerle geçmişten beridir aynı dini ve dili paylaşan Bosna halkı bu sebeplerden dolayı Türk vatandaşlarına oldukça yakın ve misafirperver davranmaktadır. Bu bakımdan bosna hersek türk üniversitesi Uluslararası Travnik üniversitesi başta olmak üzere birçok Üniversitede Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Bu konuda yetkili firmalardan yurt dışı eğitim danışmanlığı firmasının rehberlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizlerde üniversite sınavını kazanmak ya da dilediğiniz bölüme yerleşmek için daha fazla vakit kaybetmek zorunda değilsiniz. Sizlerde bosna hersek türk üniversitesi Uluslararası Travnik üniversitesine başvurarak burada Türkçe destekli eğitim veren Türk akademisyenlerden ders alabilir, hukuk bölümü, öğretmenlik, inşaat mühendisliği, diş hekimliği, eczacılık, mimarlık, makine mühendisliği gibi dilediğiniz bölümü okuyabilirsiniz.


Bölümler


İşletme, Makine mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği, Ürün Mühendisliği, Trafik Bölümü, Enerji Mühendisliği, İş Güvenliği Bölümü, Mekanik Ağaç İşleme, Boşnak Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Alman Dili ve Edebiyatı, Tarih ve sanat tarihi ile Tarih çalışmaları, Görsel sanatlar, Sahne Sanatları (Tiyatro Bölümü) Dram psikoloji oyunculuk, Boşnak dili ve edebiyatı Alman Dili edebiyatı ile (karşılaştırmalı),Boşnak dili ve edebiyatı İngiliz dili ve edebiyatı ile (karşılaştırmalı, Bilgisayar Mühendisliği, İletişim bilimleri, Halkla ilişkiler, Gazetecilik, İş iletişimi, Bilgi teknolojisi, Okul Öncesi Eğitim, Tarih ve Coğrafya, İslam Din Öğretimi, Matematik ve Fizik, Biyoloji, Kimya, Fiziksel Eğitim, Sınıf öğretmenliği, Psikoloji, Sanat Eğitimi, Müzik Eğitimi, Fizik ve teknik eğitim ile Enformatik, Spor Sağlık, Hukuk Fakültesi

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir